Zadaj nam pytanie

 

Wszelkie pytania dotyczące produktów i zamówień

W przypadku skorzystania z formularza kontaktowego Administratorem Państwa danych osobowych będzie: Firma Handlowa MAW spółka cywilna Magdalena Wąchal Artur Wąchal z siedzibą w Poznaniu ul. Głogowska 248/135, NIP: 7791584661. W tym miejscu znajdują się pozostałe informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych – Klauzula informacyjna dla użytkowników formularza kontaktowego (link). Podanie danych wymienionych w formularzu ma charakter dobrowolny, jest jednak konieczne abyśmy mogli skontaktować się z Państwem. Konsekwencją nie podania danych będzie brak możliwości skontaktowania się z Państwem i odpowiedzi na przesłaną nam wiadomość.

Oświadczam, że zapoznałam/-em się z Klauzulą informacyjną dla użytkowników formularza kontaktowego (Klauzule informacyjne),
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez Administratora Firma Handlowa MAW spółka cywilna Magdalena Wąchal Artur Wąchal z siedzibą w Poznaniu ul. Głogowska 248/135, NIP: 7791584661 w celu skontaktowania się ze mną i odpowiedzi na moją wiadomość,
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora: Firma Handlowa MAW spółka cywilna Magdalena Wąchal Artur Wąchal z siedzibą w Poznaniu ul. Głogowska 248/135, NIP: 7791584661, w celach handlowych i marketingowych.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez Administratora: Firma Handlowa MAW spółka cywilna Magdalena Wąchal Artur Wąchal z siedzibą w Poznaniu ul. Głogowska 248/135, NIP: 7791584661 informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e – mailowy.


ZADZWOŃ DO NAS

Chcesz porozmawiać z naszym ekspertem? Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

(+48) 690 132 156

 

DARMOWA WYSYŁKA

 

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

 

CHĘTNIE DORADZIMY